Agnieszka Chylińska kojarzona jest przede wszystkim z działalnością w rockowym zespole O.N.A., gdzie była wokalistką w latach 1994-2003, później, w latach 2003-2006 była wokalistką w formacji Chylińska.  

Działalność solowa Agnieszki Chylińskiej rozpoczęła się w 2009 roku, kiedy to artystka wydała debiutancki album solowy, który miał tytuł Modern Rocking. Utwory znajdujące się na krążku stylistycznie nawiązują do nurtu dance i pop. We wrześniu ubiegłego roku artystka wydała po siedmioletniej przerwie album Forever Child. Obydwa solowe albumy Agnieszki Chylińskiej pokryły się platyną.

Bardzo wiele razy w karierze wokalistka była nagradzana i wyróżniana, ma na koncie kilka Telekamer, a także Fryderyka i Paszport „Polityki”. Artystka jest także jurorką w programie telewizyjnym Mam Talent oraz Mali Giganci. 

Muzyczny powrót Agnieszki Chylińskiej okazał się wielkim sukcesem, dzięki czemu trasa koncertowa cieszy się wielkim zainteresowaniem słuchaczy. Artystka nieustannie zaskakuje i przypomina czym jest prawdziwy, energetyczny rock.